ÇEVKO Vakfı 30. yılında, Türkiye’de çevrenin korunması adına büyük öneme sahip olduğuna inandığı “Çevre Danışmanlık Firmaları” ile iş birliği geliştirmeye yönelik ÇEVKO Çevre Danışmanlık Firmaları Ağı’nı kurdu.

Bu ay ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’na DMR ÇEVRE, REEL ÇEVRE, İKONİA ÇEVRE,ÇEVGEM ÇEVRE ve ASM ÇEVRE DANIŞMANLIK firmaları katıldı. Diğer firmaların başvuruları devam ediyor.

ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı Nedir?

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan gerekli izin ve yetkileri almış, ÇEVKO ile gerekli bilgileri paylaşmış Çevre Danışmanlık Firmaları’nın dahil olduğu bir iş birliği ağıdır.

ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’na nasıl dahil olunur?

Ortak projeler geliştirmekten eğitimlere, karşılıklı bilgi alışverişinden kazan-kazan temelindeki iş ortaklıklarına kadar birçok alanda çevre danışmanlık firmaları ile iş birliğinin artacağına inandığı bu çalışma kapsamında ilk aşamada kurumlar arasında etkin iletişimin sağlanabilmesi amacı ile https://prokets.com/surveylinkine tıklayarak istenen bilgilerin paylaşılması gerekir. 
Sonrasında bu bilgiler ışığında değerlendirme yapılarak danışman firma ile iletişime geçilerek iş birliğinin tüm detaylarını içeren tek tip sözleşme örneği paylaşılır. Uygun bulunması durumunda sözleşme imzalanır.

Çevre Danışmanlık Ağı ile..

ÇEVKO, çevre danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm taraflarla belli bir düzeydeki Çevre Danışmanlık Firmaları’nın bir araya getirilmesine olanak sağlamış olacaktır. Çevre danışmanlık hizmeti almak isteyen kurumlar ÇEVKO’nun web sitesinde yer alan ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’ndaki firmalar ile iletişime geçerek mevzuat yükümlülüklerini yerine getirebileceklerdir.

Türkiye genelinde sınırlı kaynaklarla çok yoğun koşullarda hizmet veren danışmanlık firmalarının koşullarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalar mümkün olabilecektir.


ÇEVKO Vakfı
Çevre Danışmanlık Ağı
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Katılmak için : https://prokets.com/survey

Detaylı sorularınız için : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.