ÇEVKO Vakfı’nın 30. yılında kurduğu ÇEVKO Çevre Danışmanlık Firmaları Ağı büyümeye devam ediyor.

Bu ay ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’na FEN ÇEVRE, AÇEL ÇEVRE, AK-TEL MÜHENDİSLİK, ENVON ÇEVRE ve SERDAR MÜHENDİSLİK firmaları da katıldı. Türkiye’nin çeşitli illerindeki çevre danışmanlık firmalarının başvuru ve değerlendirmeleri devam ediyor.

ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı nedir?

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan gerekli izin ve yetkileri almış, ÇEVKO ile gerekli bilgileri paylaşmış Çevre Danışmanlık Firmaları’nın dahil olduğu bir iş birliği ağıdır.

ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’na nasıl dahil olunur?

Ortak projeler geliştirmekten eğitimlere, karşılıklı bilgi alışverişinden kazan-kazan temelindeki iş ortaklıklarına kadar birçok alanda çevre danışmanlık firmaları ile iş birliğinin artacağına inanılan bu çalışma kapsamında ilk aşamada kurumlar arasında etkin iletişimin sağlanabilmesi amacı ile https://prokets.com/survey linkine tıklayarak istenen bilgilerin paylaşılması gerekir. 
Sonrasında bu değerlendirmeler ışığında danışman firma ile iletişime geçilerek iş birliğinin tüm detaylarını içeren tek tip sözleşme örneği paylaşılır. Uygun bulunması durumunda sözleşme imzalanır.

Çevre Danışmanlık Ağı ile..

ÇEVKO, çevre danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm taraflarla belli bir düzeydeki Çevre Danışmanlık Firmaları’nın bir araya getirilmesine olanak sağlamış olacaktır. Çevre danışmanlık hizmeti almak isteyen kurumlar ÇEVKO’nun internet sitesinde yer alan ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’ndaki firmalar ile iletişime geçerek mevzuat yükümlülüklerini yerine getirebileceklerdir.

Türkiye genelinde sınırlı kaynaklarla hizmet veren danışmanlık firmalarının koşullarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalar mümkün olabilecektir.


ÇEVKO Vakfı
Çevre Danışmanlık Ağı
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Katılmak için : https://prokets.com/survey

Detaylı sorularınız için : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.